Halılarımız Tüysüzdür, bakteri ve mite barındırmaz, antialarjeniktir.Astım hastaları ve evcil hayvan sahipleri için çok kullanışlıdır.
www.pamukhali.com 'dan yaptığınız tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
Pamuk Halı ürünlerini kullanışlı kılan bir özellik olan halıların leke tutmamasıdır.Ağartıcı kullanmadan nemli bir bezle veya  30 derecede sıkma yapmadan çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.
Dod taban halımızın kalınlığı 7 mm ‘dir. Maksimum dayanıklılık sunan 1.sınıf 140 gr kadife kumaş altına 4mm 18 dansite sünger dolgu malzemesi ile üretilir. Halılarımız dod kaymaz taban sayesinde tüm yüzeylere tutunur ve yumuşaktır. Son teknoloji baskı makinelerinde kasorojen madde içermeyen boyalar kullanılarak kalıcı renklerini ve yumuşaklıklarını yıllarca koruduğu gibi gerçek bir halıdan da ayırt edilemeyecek düzeyde imal edilir. İpeksi bir yüzeye sahiptir.Tüysüzdür, bakteri ve mite barındırmaz, antialarjeniktir. Halılarımızın hepsi kalın overlokdur.
Dod taban halılarımız 30 derecede sıkma yapmadan yapılan yıkamada taban garantilidir. Hafif ve saklaması kolaydır.Dod taban halılarımız evcil hayvan dostu olmakla beraber kaymaz taban özelliği ile çocuklarınız için güvenle kullanabilirsiniz.
Deri taban halılarımızın kalınlığı 7mm’dir.Maksimum kullanım ömrü sunan 1.sınıf 140 gr kadife kumaş altına 4mm ,18 dansite sünger dolgu malzemesi ile üretilir. Deri taban halılarımızı suni deriden imal etmekteyiz.Kaymaz Taban ve İpeksi yüzeye sahiptir.Tüysüz leke tutmaz ve kolay temizlenir.
Halılarımız ipeksi ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.Halılarımız kalıcı renkleri ve desenleri ile yumuşaklığını yıllarca korur. Deri Taban halılarımız çamaşır makinesinde 30 derecede sıkma yapmadan yıkanabilir özelliğe sahiptir.Antialerjenik bakteri ve mite barındırmaz.Kalın overlok ve birinci kalite kumaş kullanılmaktadır.
Dokuma taban halılarımızın kalınlığı 8-9 mm’dir. Pamuk dokuma taban halılarımız 140 gr Parlak kadife kumaş altında 4mm ,18 dansite dolgu malzemeli sünger 1200gr %100 pamuk dokuma ile bütünleşmiştir. 1.Sınıf ileri teknoloji baskı makinalarından kansorojen madde içermeyen boyalar kullanılmakta , gerçek bir halıdan ayırt edemeyeceğiniz düzeyde imal edilmektedir. Dokuma taban halılarımız kayman taban yüzeyi , soğuk geçirmez ve 4 mevsim kullanım sunar. 30 derecede sıkma yapmadan makinede yıkanabilir , Kumaş ve overloğu 1.kalitedir.Bakteri mite barındırmaz anti alerjeniktir.
Şönil halılarımızın kalınlığı 8-9 mm’dir.Üst kumaşı polyester şönil alt taban %100 pamuk dokumadır. Alt ve üst dokumadır,laminasyon yapılmamıştır.Bu da ürüne tam bir kilim olma özelliği katar,tonaton ovarlak ve saçak ile birliktedir.Eşsiz bir görüntü olur.Şönil halılarımız evinine şıklık katar.
Kadife halılarımızın kalınlığı 7mm’dir.%100 parlak polyester iplerden dokuma tekniği ile ileri teknoloji baskı makinalarında kansorojen madde içermeyen boyalar ile imal edilmektedir.İpeksi yüzeyi farklı tuşesi ile evinize sıcak bir hava katar. Tonaton overlok ve parlak saçak ile ipek halı edasında kullanabileceğiniz uzun ömürlü dokuma halımızdır.
Bambu halılarımızın Kalınlığı 10 mm ‘dir.250gr soft parlak tuşeli kumaşa arada 4mm 18 dansite dolgu malzemeli sünger , zeminde 1200 gr pamuk dokuma taban ile bütünleştirerek imal etmekteyiz.
Siparişleriniz 5 İş günü içinde size ulaşmaktadır.
• Ürünlerimiz makine ’de yıkanabilir. • 30 derecede sıkma yapmadan yapılan yıkamada taban garantilidir. • Kuru temizleme yapılmaz. • Çamaşır suyu ve ağartıcı kullanmayınız. • Yıkadıktan sonra sıkmayınız, katlamayınız, düz bir şekilde asınız. • Kurutma esnasından direk güneş ışınına maruz bırakmayınız.
Bakteri mite barındırmaz anti alerjeniktir. Ürünlerimiz Astım hastaları toz ve tüy olamadığı için çok kullanışlıdır.
Yükleniyor...
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI